| Neset Ertas | İletişim | Tavsiye Et | Tema :

Neset Ertas...


HeRkEsE İyİ Akş@Ml@R[edaedaeda]  -  :))))[edaedaeda]  -  : D :D :D [edaedaeda]  -  Bayramin Mubarek Olsun baba... Ellerinden operim[ admin ]  -  Sende Haykır


     Neset Ertas Forum
         Neşet Ertaş
                 Neşet Ertaş Sitesi yönetiminden


Kullanıcı:  
Şifre:   
 Bu Konuyu 0 Kişi Beğenmiş. Beğenenleri Göster | Konuyu Beğen

  Konu admin tarafından 14.11.2010 09:17:15 tarihinde açıldı.

admin   
[ Genel Sorumlu ]
  Mesaj Sayısı: 0
Konu Sayısı: 8
Rep Puanı: 1

Şehir: Kırşehir
Cinsiyet:
Ruh Hali:
Neşet Ertaş Sitesi yönetiminden

Değerli Neşet Ertaş Dostları;
Sitemizde uzun bir süredir güncelleme çalışması yapılamamaktaydı; Büyük ustaya saygı ve sevgi çerçevesinde oluşturulan bu site en kısa zamanda yenilenecek ve aktif güncellenen  bir site haline dönüştürülecektir.Bu esnada siz site ziyaretçilerine bazı önemli noktaları vurgulamakta isteriz.
NesetErtas.Com tamamen bir gönüllülük çerçevesinde yayınını sürdürmektedir. Dolayısı ile herhangi bir ticari amaç gütmemektedir. Bu nedenle site için yapılan gayretleri bu noktada değerlendirmenizi isteriz.
NesetErtas.Com söylediğimiz gibi ticari amaç gütmemektedir. Tek ticari amacımız ve çabamız Neşet Ertaş'ın bir sanatçı ve bir üreten olarak Fikir ve Sanat eseri sayılan yapıtlarının daha çok satılması ve ustanın manevi mirasının yanında emeklerinin karşılığında maddi olarak ta karşılık bulmasıdır. Bu nedenle daha öncede belirttiğimiz gibi bu sitede hiçbir şekilde MP3 yada benzer formatla Neþet Ertaş'ın eserleri kendi bilgisi olmadan yada; ona değil başkalarına maddi kazanç sağlayacak şekilde yayınlanmayacaktır.

 
İmza Yok

Mesajı Yetkiliye Bildir    

Etiketler

Burda Paylaş: Mr. Wong Burda Paylaş: Oneview Burda Paylaş: Linkarena Burda Paylaş: Folkd Burda Paylaş: Digg Burda Paylaş: Del.icio.us Burda Paylaş: Facebook Burda Paylaş: Reddit Burda Paylaş: Jumptags Burda Paylaş: Simpy Burda Paylaş: StumbleUpon Burda Paylaş: Slashdot Burda Paylaş: Propeller Burda Paylaş: Furl Burda Paylaş: Yahoo Burda Paylaş: Spurl Burda Paylaş: Google Burda Paylaş: Blinklist Burda Paylaş: Blogmarks Burda Paylaş: Diigo Burda Paylaş: Technorati Burda Paylaş: Newsvine Burda Paylaş: Blinkbits Burda Paylaş: Ma.Gnolia Burda Paylaş: Smarking Burda Paylaş: Netvouz


  Benzer Konular
     Konu

Açan

Okunma Cevap

 Neşet Ertaş Sitesi yönetiminden

admin

7462 0

 Neşet Ertaş'ın Albümleri

admin

18874 0