neset ertas

Ah yalan dünyada, yalan dünyada, yalandan yüzüme gülen dünyada… Bu unutulmaz sözlerin sahibi Ozan, Kırşehir abdalı, bozkırın tezenesi, türkü baba yani Neşet Ertaş bu sabah Hayatını Kaybetti. 

SAZINDAN MI SÖZÜNDEN Mİ SESİNDEN Mİ YOKSA İNSANLIĞINDAN, BÜYÜK USTALIĞINDAN MI SÖZETMELİ….NE SÖYLEMELİ..DİL ŞİMDİ SUSKUN.. 

MEKANIN CENNET OLSUN BÜYÜK USTA.

Değerli Neşet Ertaş Dostları;
Sitemizde uzun bir süredir güncelleme çalışması yapılamamaktaydı; Büyük ustaya saygı ve sevgi çerçevesinde oluşturulan bu site yenilendi ve aktif bir site haline dönüştürüldü. Bu esnada siz site ziyaretçilerine bazı önemli noktaları vurgulamakta isteriz.
NesetErtas.Com tamamen bir gönüllülük çerçevesinde yayınını sürdürmektedir. Dolayısı ile herhangi bir ticari amaç gütmemektedir. Bu nedenle site için yapılan gayretleri bu noktada değerlendirmenizi isteriz.
NesetErtas.Com söylediğimiz gibi ticari amaç gütmemektedir. Tek amacımız ve çabamız Neşet Ertaş’ın bir sanatçı ve bir üreten olarak Fikir ve Sanat eseri sayılan yapıtlarının daha çok satılması ve ustanın manevi mirasının yanında emeklerinin karşılığında maddi olarak ta karşılık bulmasıdır. Bu nedenle daha öncede belirttiğimiz gibi bu sitede hiçbir şekilde MP3 yada benzer formatla Neşet Ertaş’ın eserleri başkalarına maddi kazanç sağlayacak şekilde yayınlanmayacaktır.

Üstat hakkında bildikleriniz ve düşündükleriniz paylaşın, üstadın dediği gibi bu bir hissetme meselesidir, sözünden hareketle hissedelim ve hissettirelim. 

HABERLER